Školy v přírodě - Rekreační středisko Sobeňák
Sobeňák

Školy v přírodě

Úvodní informace

Zařídíme školu v přírodě dle vašich představ. Kromě stravovacích a ubytovacích služeb nabízíme pro školy v přírodě další doprovodné služby a aktivity. V případě Vašeho zájmu zajistíme dopravu z místa určení, organizaci půldenních či celodenních výletů, vychovatele (zajištění programu pro děti), noční dozor, zdravotní dozor v průběhu celé školy v přírodě, pojištění dětí atd. Samozřejmostí je zajištění všech legislativních náležitostí pobytu (ohlášení školy v přírodě příslušnému orgánu ochrany veřejného zdraví, ohlášení místně příslušnému lékaři...). Protože se učitelům snažíme přípravu pobytu co nejvíce zjednodušit, nabízíme také možnost přímého vybírání přihlášek a plateb pobytu - učitel se tak nemusí zabývat kalkulací celé akce, vybíráním peněz od rodičů atd. Učitelé mají veškeré služby zdarma. Pro celý pedagogický kolektiv připravíme zdarma pěkný večer s grilováním jako pozornost naší společnosti.

Ubytování

V rekreačním středisku Sobeňák nabízíme kvalitní ubytování pro děti i učitele. Tato středisko sami provozujeme, a proto se můžete na kvalitu ubytování a stravování spolehnout. Ubytování pro děti na škole v přírodě poskytujeme ve zděných budouvách v šestilůžkových pokojích. Každá budova (vždy 4x šestilůžkový pokoj) má vlastní sociální zařízení. Pedagogický dozor má možnost vybrat si ubytování v blízkosti dětí na dvoulůžkových pokojích nebo může využít dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením v samostatné budově.

Stravování

Stravování probíhá v jídelně v hlavní budově (kapacita až 150 míst k sezení). Vaříme domácí stravu ve výtečné kvalitě. Stravování je zajištěno formou plné penze s dopoledními a odpoledními svačinami, (samozřejmě) včetně pitného režimu (přístup k pití mají děti zajištěn po celý den). Stravování účastníků je zajištěno v souladu se zvláštními nároky na výživu dětí (dostatek ovoce, zeleniny, mléčných výrobků) šestkrát denně a je poskytováno v množství a kvalitě stanovené platnými hygienickými a stravovacími limity a předpisy. Případné změny a úpravy jídelníčku jsou po dohodě možné, pobytu se mohou účastnit i děti s předepsanou dietou (celiakie a jiné).

Učebny

V areálu najdete učebny pro nerušenou výuku v průběhu Vaší školy v přírodě. Učebny jsou vybaveny tabulemi a audio-vizuální technikou (televize, dataprojektor a zvukovou aparaturou).

Vychovatelé

Vychovatelé zajišťují pro děti odpolední a večerní program - děti přebírají po ukončení dopolední výuky. Obvyklé rozdělení dětí do skupin je zachováno podle rozdělení ve třídách (jiné rozdělení či sloučení tříd dohodou se školou). Odpolední program je koncipován vzájemnou dohodou se školou. Vychovatelé se dětem věnují i po večeři - do večerky.

Noční hlídání: Zajišťujeme také nočního vychovatele, který vykonává každou noc dozor po celé ploše rekreačního střediska.

Zdravotní péče

Nabízíme zajištění kvalifikovaného zdravotníka. který má plně vybavenou lékárničku, k dispozici ošetřovnu/marodku. U odjezdu na školní akci je osobně přítomen a v součinnosti s hlavním učitelem přebírá léky od rodičů s někdy potřebným komentářem. Na akci dohlíží na zdravotní stav dětí, vydává dětem léky, vyhlašuje preventivní opatření, pečuje a zodpovídá za nemocné děti, organizuje výjezdy k lékaři, odsouhlasuje a dohlíží na dodržování jídelníčku, v součinnosti s hlavním učitelem komunikuje s případnou kontrolou z Krajské hygienické stanice … atd. Zdravotník má k dispozici služební automobil.

Doprava

Dopravu na Vaši školu v přírodě zajistíme od budovy školy do střediska a zpět. Doprava je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Dlouhodobě spolupracujeme s několika spolehlivými a prověřenými dopravci.

Výlety

V rámci školního pobytu pro Vás rádi zajistíme výlet do blízkého i vzdálenějšího okolí. Např: Město Příbram, Hornické muzeum Příbram, Aquapark Příbram, zámek Orlík, plavba parníkem po Orlické přehradě, město Písek, Prácheňské muzeum, ..

V nabídce máme také zážitkové aktivity, které lze realizovat přímo v areálu - např. paintball, lanové dráhy a další.

Při celodenních výletech zajišťujeme jídlo formou balíčku na cestu.

Ceny

Varianta Popis Cena 4 noci Cena 7 nocí
Ubytování ubytování, strava od 1.190 od 1.790
Doprava ubytování, strava, doprava od 1.590 od 2.190
Zábava ubytování, strava, doprava, vychovatelé, zdravotník, program od 1.990 od 2.490

Pedagogický doprovod zdarma: Na každých 10 dětí, místo pro učitele zdarma.

Poptávka

Zařídíme pro vaši školu v přírodě vše potřebné. Napište na info@sobenak.cz nebo zavolejte 736 242 952 a připravíme vám nabídku na míru.

Video ze škol v přírodě

icon-1.png

O nás

Sobeňák je rekreační středisko v srdci Brd u Sobenského rybníka. Zařízení s kapacitou 180 osob ve zděných budovách a chatičkách.
icon-2.png

Adresa

Starý Rožmitál 148262 42 Rožmitál pod Třemšínem
icon-3.png

Kontakt

Telefon: 736 242 952Email: info@sobenak.cz

Sobeňák s.r.o. © 2020